• 0533 634 84 00
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kaş TasarımKaşta Pudralama Tekniği

Kaş Tasarım

Kaşlar yüz ifadesini en çok etkileyen öğelerdir. Kaştaki tek bir kaş telinin bile uzunluğu, kalınlığı, rengi, duruşu eksikliği ya da fazlalığı kaş duruşunu ve yüz ifadesini değiştirir. Kusursuz bir yüze sahip olmak için yaptıracağınız kaş tasarımında en uygun fiyat ve kalite garantisiyle yanınızdayız.

Meryem ÖLMEZ Beauty CenterMeryem ÖLMEZ Beauty Center

Image

Kaşta Pudralama Tekniği

Kaşta Pudralama Tekniği bitkisel boyalardan oluşan kalıcı makyaj boyası kullanılarak mikro iğneler yardımıyla derinin en üst tabakası epidermise uygulanan bir işlemdir.

Pudralama/Gölgeleme tekniğinde kaşlara bir tür fark efekti verilir. Renkler biraz flu ve geçişlidir. Kaşları seyrek olan, kaşlarını sürekli doldurma ihtiyacı duyan ama aynı zamanda doğal bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için uygundur. Pudralama tekniği ile kaşlara yeniden şekil verilebilir, kalınlaştırılabilir ve boşluklar doldurulabilir. Pudralama tekniği; kaş için kullanılan diğer kalıcı makyaj tekniklerine kıyasla daha kalıcıdır. Cilt tipine bağlı olarak kalıcılığını 6 ay-2 yıl arası korur.

Uygulama sırasında kaşlar yüz ölçülerine ve istenen şekle göre tasarlanır. Daha sonra işlemin rahat ve acısız olması için anestezik bir krem uygulanır. Kalıcı makyaj boyası ve mikro iğneler yardımıyla kaşlar şekillendirilir.

Pudralama Tekniği uzman kişilerce, steril malzemeler ve kaliteli ürünler kullanarak yapıldığında zararlı değildir.

Meryem ÖLMEZ Beauty CenterMeryem ÖLMEZ Beauty Center

Image
Image
Copyright © 2024 meryemolmezbeautycenter.com.tr Web Desing: dizaynmarket.com